Przejdź do treści

Fantomy dla Paramedica

Dzisiejszy dzień był dla naszej grupy szczególny. W sali konferencyjnej urzędu miasta odebraliśmy zestaw fantomów szkoleniowych z rąk Prezydenta miasta Kołobrzeg Janusza Gromka oraz szefa Wydziału Zarządzania Kryzysowego Marka Huberta. Prezydent w miłych słowach podkreślił nasze zaangażowanie w różne akcje i działania na terenie miasta.

Zestaw fantomów składa się z fantoma osoby dorosłej, dziecka oraz niemowlaka. Napewno  poprawi to jakość naszych szkoleń. Do tej pory posiadaliśmy fantoma osoby dorosłej. Po dzisiejszym dniu nasze możliwości się rozszerzą dodatkowo o dzieci i niemowlaki, bo jak wiemy technika ucisków jest inna w każdej grupie wiekowej. Ponadto otrzymaliśmy podziękowanie w formie pisemnej od prezydenta.

Ponadto komendant Komendy Powiatowej Policji  Waldemar Trzciński otrzymał alkomat dla naszej policji. Urządzenie działa na odległość i nie trzeba wymieniać ustników.

Podczas przekazania obecni byli również  Andrzej Roszak kierownik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie filia Kołobrzeg oraz komendnat powiatowy Państwowej Straży Pożarnej Mieczysław Burzyński.

Chcielibyśmy szczególnie podziękować szefowi WZK Panu Markowi Hubertowi za to, że docenia naszą pracę i wspiera już od wielu lat.

Nasze fantomy zostały zakupione w sklepie TWOJA-APTECZKA.PL  jest to jeden z najlepszych sklepów ratowniczych w Polsce.

zdjęcia z portalów e-kg.pl, miastokolobrzeg.pl, kolobrzeg.pl. Stanowią własność wymienionych portali.

 

 

 

 

 

 

 

 

podziękowanie od prezydenta Janusza Gromka: