Przejdź do treści

Finał akcji „Paczka dla dzieciaczka” 2017

Od 1.04 do 8.04.17 wraz z korporacją Radmor TAXI Kołobrzeg / Nord TAXI organizowaliśmy akcję „Paczka dla Dzieciaczka”. Zebrane dary zostały przekazane do PCK Kołobrzeg i w postaci paczek wielkanocnych trafiły do potrzebujących dzieci. Dodatkowo ogrom zabawek które zostały, przetransportowaliśmy do Wioska Dziecięca SOS w Karlinie i do Domu Dziecka w Białogardzie. Dziękujemy firmie Troton Polska za spontaniczną decyzję odnośnie transportu zabawek, które już w ten sam dzień, trafiły do dzieci i sprawiły wiele radości.
Po raz drugi akcję wpierała Stacja Paliw & Motel Pek !
Bardzo dziękujemy placówką oświaty:
Morska Kraina Zespół Placówek Oświatowych,Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czerninie,Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu Arch,Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie,Zespół Szkół Społecznych im. Zbigniewa Herberta w KołobrzeguGimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w KołobrzeguI LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu , Zespół Szkół im. Macieja Rataja w GościniePrzedszkole Integracyjne Słoneczny Domek Kołobrzeg – Za zaangażowanie i zorganizowanie zbiórki w Waszych szkołach i przedszkolach 
F.H. „MIRPOL” mirpol.netŻabka Budowlana Kołobrzeg oraz @Fresh Market ul. Wylotowa – Dziękujemy za dary!
Centrala Klub Muzyczny i wspaniały koncert charytatywny ekipy The Curb „Wejście za Pluszaka” 
Zbiórkę przeprowadzali również motocykliści z Brotherhood T4Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kołobrzegu – Dziękujemy!
Po raz kolejny nasze stowarzyszenie mogło skorzystać z usług Design Grupa przy ul.Lotniczej, za co bardzo dziękujemy w szczególności Panu Łukasz Misiak za piękny projekt i druk plakatów !

Efekt finalny przerósł nasze najwyższe oczekiwania! Bardzo Dziękujemy Wszystkim Darczyńcom <3 Dzięki Wam wiele dzieci będzie miało piękne i radosne święta !

ZAPRASZAMY DO GALERII NASZEJ !!!!

Filmik z koncertu finałowego