Przejdź do treści

I Rajd na Orientację „PANDOMINO” to już historia !!!

Ale za to jaka 🙂 35 uczestników, którzy punktualnie o godz. 20:00 wystartowali w trasę po lesie kołobrzeskim. Pierwsze uczestniczki wróciły po 5 godzinach i 5 minutach z niestety zerowym dorobkiem punktowym. Następni w 5 godzinie i 39 minucie z kompletem punktów stawili się Łukasz i Darek zawodnicy z Koszalina i tym samym wiadomo już było, że wygrali w kategorii M. Darek mimo, że starszy przekazał zwycięstwo Łukaszowi. Tuż przed rozpoczęciem szóstej godziny czyli przed naliczaniem kar pojawiło się parę osób z ZS Gościno czyli najliczniejsza grupa. Jako pierwsza z ZS Gościno znalazła się Samanta zdobywczyni 3 miejsca w kategorii K.

Wszyscy wrócili bezpiecznie do bazy. Niektórzy zapomnieli się odmeldować i poszli spać ale na szczęście szybko odkryliśmy, że zguby są już na miejscu.

Punktów kontrolnych było 12 i tylko zwycięzcy znaleźli wszystko. Jak twierdzą z niektórymi były kłopoty ale sobie poradzili:) Ponadto rozegrana została trasa MEDIC. Największe szanse mieli Ci co zaliczyli najwięcej punktów kontrolnych:)

Oto wyniki

Kategoria K:

1 miejsce – Patrycja Kraska – 10 PK – czas: 6:43

2 miejsce  – Oliwia Kwiatkowska – 10 PK – czas: 6:43

3 miejsce – Samanta Kozdroń – 6 PK – czas: 5:56

Kategoria M:

1 miejsce – Łukasz Podawca – 12 PK – czas: 5:39

2 miejsce – Darek Ziomek – 12 PK – czas: 5:39

3 miejsce – Dariusz Schmidt – 10 PK – czas: 6:43

Trasa Medic

1 miejsce – Darek Ziomek – 15 pkt

2 miejsce – Łukasz Podawca – 15 pkt

3 miejsce – Tomasz Żuk – 10 pkt

Mapa:

 

Rajd przeszedł do historii a my już planujemy drugą edycję.

Dziękuję szczególnie Wydziałowi Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Kołobrzegu, Zespołowi Szkół w Podczelu, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Ustroniu Morskim, Nadleśnictwu Gościno, kołobrzeskiemu oddziałowi PTTK. Bez pomocy tych instytucji rajd by się nie odbył.