Przejdź do treści

Konik Kołobrzeski 2020 dla Paramedica

Konik Kołobrzeski 2020 w naszych rękach ! ?Kapituła dziennikarzy w składzie: Żaneta Czerwińska, Kamil Graboń, Monika Makoś, Iwona Marciniak, Kamila Para-Mirzyńska, Przemysław Polanin, Piotr Rybczyński, Artur Sempruch, Przemysław Weprzędz oraz Mariusz Wolański, postanowiła wyróżnić nasze Stowarzyszenie za wieloletnią pracę na rzecz miasta. Bardzo dziękujemy wszystkim członkom, za chęć niesienia pomocy w tym trudnym okresie, za to, że nie oczekujecie niczego w zamian, a cieszycie się z uśmiechu i słowa „dziękuję”. Bez Was nie mielibyśmy okazji uczestniczyć w tak pięknej chwili, i odbierać wyróżniania w Waszym imieniu.Drodzy dziennikarze, Anna Mieczkowska – Prezydent Miasta Kołobrzeg, kołobrzeżanie – Nadal będziemy prężnie działać na rzecz naszego miasta, gwarantujemy, że będzie jeszcze bezpieczniej.Fot: Karol Skiba