Przejdź do treści

Nowy termin naboru !!!

Jako, że sobotnie spotkanie naborowe nie przyniosło spodziewanych efektów ogłaszamy kolejny termin na dzień:

9 marca 2013 r. godz. 14.00  w ZS nr 2 im. H. Sienkiewicza, ul. 1 maja 47, Kołobrzeg

szczegóły takie jak w newsie wcześniejszym:

SGR PARAMEDIC rozpoczyna nabór kandydatów do stowarzyszenia.

Zapraszamy szczególnie młodzież z klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych.

Nasze stowarzyszenie szkoli kandydatów  z zakresu pierwszej pomocy, ratownictwa oraz technik ratowniczych, współpracy w grupie.

Każda osoba, która by chciała rozpocząć działanie w stowarzyszeniu ratowniczym proszona jest o zapoznanie się z tą stroną (klik !!!!)                                                             Są tam wymagania oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania dla kandydatów chcących działać w naszym stowarzyszeniu.

Uwaga !!! Nie jest to nabór do szkolenia z pierwszej pomocy, tylko nabór członków do stowarzyszenia którzy zostaną przeszkoleni min. w zakresie pierwszej pomocy. Jeśli ktoś chce tylko kurs pierwszej pomocy to zapraszam TU.”

Zapraszamy !!!!