Przejdź do treści

Sportowo, patriotycznie i wyjazdowo.

Weekend od 9 do 11 listopada przebiegł pod znakiem imprez sportowych i patriotycznych. W dniu 9 listopada zabezpieczaliśmy Stobud Cup 2013 czyli VII Turniej Koszykówki na wózkach. O to wyniki:

  • I miejsce – Kołobrzeg bez barier,
  • II miejsce – Fit-Max Gdynia,
  • III miejsce – Zlepek Poland Team Bydgoszcz,
  • IV miejsce –  Active Szczecin

Niestety podczas turnieju zdarzył się wypadek, który wymagał interwencji naszej oraz musieliśmy wezwać zespół ratownictwa medycznego. W wyniku urazu jeden z zawodników doznał złamania kości udowej. Poza tym jednym przypadkiem impreza przebiegła spokojnie.

W dniach 10 do 11 listopada zabezpieczaliśmy Amatorski Turniej Tenisa Stołowego im. Sebastiana Karpiniuka. Turniej przebiegł bezproblemowo.

W dniu 11 listopada zabezpieczaliśmy Wojewódzkie Obchody Dnia Niepodległości, które odbywały się w Kołobrzegu. Uczestniczyliśmy w mszy oraz w spotkaniu patriotycznym pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Impreza również przebiegła bez problemowo i bez konieczności interwencji.

W dniu 16 listopada będziemy uczestniczyć można powiedzieć już tradycyjnie w szkoleniu wyjazdowym w miejscowości Kamień Rymański. Ponadto podczas tego wyjazdu odbędzie się egzamin wewnętrzny dla naszych kandydatów. Na noc z soboty na niedzielę też przygotowane są atrakcje dla wszystkich obecnych na miejscu. Liczymy, że po najbliższym weekendzie będziemy mieli kolejnych członków zwyczajnych w naszej grupie.